אירוע קטן במסעדה

לפני תקופת הקורונה, מרבית האירועים נערכו באולמות גדולים, ועם פרוץ המגיפה וסגירת עולם התרבות והאירועים, רבים החלו לחפש אלטרנטיבות לקיום האירוע, וגילו שניתן להפיק אירוע במסעדה, ולא רק שזה אפשרי – זה לא פחות מרהיב מאירוע רגיל. אז נכון, אירועים במסעדות זה דבר נפוץ, בעיקר כשמדובר על אירועי ברית או בר/בת מצווה. למעשה, במהלך ימי קורונה, גם קיום חתונות במסעדות הפך לדבר שבשגרה. לא משנה איזה אירוע אתם מבקשים לארגן – ריכזנו בעבורכם את כל מה שחשוב לדעת על הקונספט.

מאיפה מתחילים?

כדי שתוכלו לתכנן אירוע מוצלח במסעדה, חשוב שתערכו רשימת אורחים, תוך שכדאי לסמן את כמות האורחים הבטוחים שיגיעו (צאו מנקודת הנחה, שלא כל מי שיוזמן אכן יכבד אתכם בנוכחותו). לאחר שערכתם רשימת אורחים, חשבו על הקונספט הרצוי, האם תעדיפו מטבח חלבי או בשרי? האם מדובר באירוע ערב או אירוע צוהריים? והכי חשוב – באיזה מקום בארץ תרצו לקיים את האירוע?

לאחר שתענו על כל התשובות הללו ותאפיינו את האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר, תוכלו להתחיל לחפש מסעדה שעונה על הדרישות, ולברר עלויות וזמינות. בשלב זה מומלץ להכין רשימה של מסעדות אופציונליות.

אירוע קטן במסעדה

היערכו לפגישה, והכינו שאלות מראש

יש רשימה? נהדר. כעת, תוכלו להתקשר למסעדות, לברר עלויות ולהבין אם ישנם תאריכים פנויים. כדאי להתכונן מראש לפגישה או לשיחה הטלפונית, ולשאול כמה שיותר שאלות – כך תוכלו לדעת איזו מסעדה רלוונטית לכם ואיזו לא. להלן שאלות שיש לקחת בחשבון:

כדאי להכין טבלה מסודרת עם שמות המסעדות וכל הפרטים שקיבלתם מהן במהלך הפגישות או השיחות הטלפוניות. זה יסייע לכם לבצע השוואת מחירים מושכלת, ולקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם.

באילו מסעדות ניתן לארגן אירוע קטן?

להלן רשימה של מספר מסעדות מומלצות, בהן ניתן לקיים אירועים קטנים, לרבות חתונות קטנות:

כמובן שנוסף לכל המסעדות שצוינו מעלה, יש עוד שלל מסעדות שמתאימות לקונספט, בכל רחבי הארץ.

 

ניתן לחגוג אירועים מגוונים במסעדות, החל מחתונות קטנות, אירועי ברית, בר או בת מצווה, אירועים עסקיים, מסיבת רווקות ואף ימי הולדת. כדאי לתכנן את האירוע מבעוד מועד, ולשאול את כל השאלות הרלוונטיות מראש.

מזל טוב!